GEBERIT GROUP

Antonio Citterio

jest jednym z najbardziej uznanych włoskich projektantów. Zaprojektowane przez niego przedmioty, wnętrza i elementy architektury charakteryzuje wyjątkowa, elegancka i nowoczesna forma oraz funkcjonalność. Wiele jego prac zostało nagrodzonych w ważnych międzynarodowych konkursach. Stałe ekspozycje prac Antonio Citterio można oglądać między innymi w nowojorskim Museum of Modern Art i paryskim Centre Georges Pompidou.

Odkryj kolekcję "citterio" zaprojektowaną przez Antonio Citterio z Sergio Brioschi.

Bernd Brohammer

jest projektantem przedmiotów codziennego użytku dla firmy Keramag i całej Grupy Sanitec. Dobre wzornictwo oznacza dla niego połączenie wyszukanej estetyki i funkcjonalności z technicznie zoptymalizowaną formą. Projekty Brohammera są wysoko cenione na rynku dzięki dopasowywaniu nowatorskich pomysłów do szczególnych wymagań klientów.

Odkryj kolekcję "Preciosa 2" zaprojektowaną przez Bernda Brohammera.

Cornelia Thies

to projektantka, dla której wzornictwo to prawdziwa pasja. Miarą dobrego produktu jest dla niej zawsze zadowolenie klienta. To jego potrzeby, wartości i zwyczaje definiują formę i funkcję w jej rozwiązaniach projektowych.
W trakcie swojej pracy, dla firmy Keramag, zaprojektowała kilka serii łazienkowych. Jej dzieła to także innowacyjne produkty dla domu, ogrodu, pojazdy i wiele innych. Każdy z projektów to udany przykład szczególnej umiejętności wyczucia oczekiwań użytkownika co umożliwia tworzenie przedmiotów potrzebnych i przyjaznych człowiekowi.

Odkryj kolekcję "myDay" zaprojektowaną przez Cornelię Thies.

Michael Schmidt

jako projektant z powodzeniem działa na arenie międzynarodowej. Zarządza swoim studiem projektowym code2design w Stuttgarcie. Współpracuje z liderami światowego rynku: Audi, BMW, Porsche i Panasonic. Projektuje w myśl zasady, że dobry design powinien opowiadać historię, która ma moc inspirowania ludzi. Uznanie dla jego pracy potwierdzają nagrody German Design Awards, Red Dot Awards, iF Design Award, Design of Europe 2000 i wiele innych. 

Odkryj kolekcję "Silk" zaprojektowaną przez Michaela Schmidta